Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Lídr v oblasti technologií pro osazování a inspekci DPS

O nás

Společnost NETA SMT s.r.o.
  • Partner ASM Assembly Systems, celosvětového lídra v oblasti technologií pro osazování DPS a Viscom AG, předního světového výrobce automatických optických inspekcí.
  • Výhradní distributor osazovacích automatů E by SIPLACE, distributor automatických sítotisků DEK a optických inspekčních systémů VISCOM pro Českou republiku a Slovensko.
  • Návrhy, realizace a uvedení kompletních SMT linek do provozu.
  • Kompletní servis, poradenství a další služby.
  • Zajišťujeme školení.

Připojte se k našim spokojeným zákazníkům, jsme vám plně k dispozici.

Rostislav Kratochvíl

V oboru SMT osazování působí deset let, pracoval pro kancelář společnosti ASM Assembly Systems ve Vídni. Po vzájemné dohodě došlo k založení společnosti NETA SMT s.r.o., která je jako distributor rychlých, kvalitních a flexibilních osazovacích automatů desek plošných spojů a vysoce přesných optických inspekčních systémů blíže k českým a slovenským zákazníkům.

„Výrobky ASM byly původně určené pro největší podniky, ale vyvinutím řady E by SIPLACE / E by DEK vstoupila společnost ASM také do segmentu menších zákazníků a nabídla jim perfektní výrobek. High-End technologie použité v našich strojích (digitální vision sytém, lineární pohony atd.) nejsou v segmentu mid range standardem, přesto jsou naše osazovací automaty a sítotisky cenově dostupné i pro malé firmy. Centrála ASM sídlí v Mnichově, odkud se také dodávají veškeré náhradní díly, takže to k zákazníkům máme opravdu blízko. Naše vazby jsou navíc velmi úzké a na přátelské bázi, což napomáhá bezchybnému chodu zakázek a rychlému řešení požadavků zákazníků. Ve stejném duchu se nese i naše spolupráce se společností Viscom AG sídlící v Hannoveru. Německou kvalitu a preciznost nabízíme tedy nejen v oblasti osazování, ale také následné automatické optické inspekce. To vše s lokální podporou v České republice a na Slovensku“